רונית מרום אדריכלות ועיצוב פנים

עיצוב דירת קבלן ושינויי דיירים

שינויי דיירים בדירת קבלן – ועוד על שירותי עיצוב דירת קבלן אצל רונית מרום.

אחד השירותים אותו משרד רונית מרום – אדריכלות ועיצוב פנים מציע ללקוחותיו הוא שירות שינויי דיירים בדירות קבלן. צוות המומחים במשרדנו מומחה בתחום זה שנים וצבר מוניטין מוצלח משום התוצאה היוקרתית והמרשימה המותאמת לצרכי הלקוח ולתקציב הקיים ברשותו.

עיצוב דירת קבלן

מהו שינויי דיירים בדירות קבלן?

תהליך 'שינוי דיירים' הוא תהליך בו אותו אדם שרכש דירה מקבלן יכול לשדרג או לשנות את התכנון הפנימי של הדירה ועל ידי כך לשנות את התכנון המקורי שלה במטרה שתתאים לרוכש. שינויים אלו יתוכננו על ידי המומחים של משרד רונית מרום – מעצבת פנים בשרון ובמרכז הארץ.

שינויי הדיריים יכולים להיות מינוריים, כמו למשל החלפת מטבח קיים או שינויים משמעותיים יותר כמו למשל שבירת קירותיה הפנימיים של הדירה ובנייתה מחדש. המומחים של משרד רונית מרום יפגשו עם הלקוח על מנת לשמוע אודות ציפיותיו ודרישותיו ויתאימו את הדירה לצרכי הלקוח וזאת לאחר מחשבה מקדימה, אישור השינויים עם הלקוח, התאמת הדירה לכל השינויים ותכנון אופטימאלי של חלק מהדירה או כל חללי הדירה. אפשרות נוספת היא תכנון פנימי מלא של כל הדירה.

שינויי דיירים – ניתן או לא ניתן?

ניתן לשנות את הקירות הפנימיים בדירה, את המיקום של הברזים, את המיקום של מכונת הכביסה, את המיקום של תקעי החשמל ולבצע שינויים במערכת המיזוג. לא ניתן לגעת במתאר החיצוני של הדירה (דבר שכולל פתחים חיצוניים), הממ"ד, הקולטנים וארון החשמל.

חשוב לדעת

טיימינג

 הטיימינג הנכון לשינויי דיירים הוא השלב בו הלקוח מנהל משא ומתן אל מול הקבלן וזאת טרם רכישת הנכס. שכן בשלב זה ניתן להשפיע במידה ניכרת על היקף המפרט הטכני בדירה, לכלול בחוזה סעיף אפשרות למימוש שינויים ולקבל אישור לשינויים בעלות מופחתת על חשבון הקבלן.

משא ומתן 

שלב המשא ומתן יעשה לאחר שהלקוח הבין את התכנית הסטדנרטית של הדירה ויודע מהם השינויים בהם הוא מעוניין לבצע בדירה.

דרישות חשובות

 לאחר החתימה על חוזה הדירה, יש לבקש מהקבלן את התכנית על פי תבוצע הבניה הסטנדרטית ואת המפרט הטכני של הדירה. חשוב לקחת בחשבון שהקבלן ידרוש ששינוי הדיירים יתורגם ויוגש על גבי תכנית ביצוע  אדריכלית מפורטת עליה אנחנו במשרד מרום אחראים.

התהליך

 הצעד הראשון בתהליך העבודה יהיה מעבר משותף על תכניות ושרטוטי הדירה הסטנדרטית. הצעד השני יהיה תרגום הצרכים והרצונות של הלקוח לתכנית ביצוע אדריכלית ועיצובית. הצעד השלישי יהיה תמחור תכנית השינויים והפצתה לצוות הביצועיסטים באתר הבנייה. אנחנו במשרד מרום נפקח לאורך כל התהליך ונוודא שהתכנית אכן מיושמת כהלכה.

המומחים של משרד מרום – אדריכלות ועיצוב פנים, מבטיחים לכם ניצול מקסימאלי של חללי הבית, תכנון אדריכלי מוקפד ועיצוב אסתטי המותאם ללקוח. משרדנו מומחה בתחום ומעודכן במיטב החידושים, סגנונות העיצוב והטכנולוגיה. מעוניינים בפרטים נוספים? התקשרו אלינוצרו קשר!

אולי יעניין אתכם גם:

שינוי דיירים בדירת קבלן

דירות חדשות הן תענוג של ממש, הן ההוכחה לכך שאנחנו עובדים קשה, חוסכים את כספינו ופועלים אתו בתבונה, כזו שמאפשרת לנו ליצור קורת גג ראויה מעל ראשינו. במקרים מסוימים, אנשים רוכשים דירות קבלן חדשות, אך אינם לגמרי מרוצים מהעיצוב הנוכחי של הדירה שנרכשה. במקרים אלו ניתן להסתייע בשירות של מעצבת פנים שתיצור עבורנו את החזון העיצובי שראוי לדירתנו ולנו. רונית מרום, מעצבת פנים שעוסקת רבות בהובלה של תהליכי עיצוב ובנייה מורכבים, מאפשרת שיתופכם המלא בחזונה העיצובי בכל מקרה ומקרה, מקפידה על הפרטים הקטנים ביותר, וגמישה ברעיונותיה בכדי לאפשר שילוב מושלם בין הדרך שבה הלקוח רואה את פני הדברים, לבין דרכה. עיצוב דירת קבלן מתחיל בבחירת המעצבת הנכונה, ממשיך בהובלת התהליכים באופן המקצועי ביותר תוך פיקוח תמידי, ונגמר בכם כשאתם מחויכים לנוכח דירת הקבלן החדשה שלכם, שעברה את השינוי המיוחל שכה ציפיתם לו.

עיצוב דירת קבלן בהתאם לתקציב;

אין ספק שהכיס מוביל ומנהל את רוב העולם (למעט אלו החיים בג'ונגלים מרוחקים אולי), כך שהתהליך של עיצוב דירת קבלן חייב ללכת בד בבד עם מה שהתקציב של הלקוח מאפשר. במקרים מסוימים, ניתן להשתמש בחומרי גלם מסוגים שונים בכדי לחסוך בעלויות, כך שלדוגמה: במידה ואתם תרים אחר יצירת מחיצות דקורטיביות בבית (כמו למשל מחיצה בין המטבח לסלון), יש לשקול את יצירת המחיצה באמצעות גבס, חומר אשר כמובן נוח וידידותי יותר עבור בנייה, אך גם זול משמעותית מבנייה של קיר מפריד וחוצץ.

מעבר לנושא היחסית מינורי (פחות משמעותי) של גבס אל מול בטון, קיימות אופציות רבות עבור עיצוב דירת קבלן, כך שעצה נכונה מצוות מומחים, תמיד יכולה לחולל הבדל משמעותי.

פנו אל רונית מרום מעצבת פנים בתל אביב והסביבה לקבלת מידע נוסף על עיצוב דירה מקבלן.

"אתה צריך לחשוב בכל מקרה אז למה לא לחשוב בגדול"

Call Now Buttonצרו קשר