שינויי דיירים בדירות קבלן

שינויי דיירים בדירת קבלן

אחד השירותים אותו משרד רונית מרום – אדריכלות ועיצוב פנים מציע ללקוחותיו הוא שירות שינויי דיירים בדירות קבלן. צוות המומחים במשרדנו מומחה בתחום זה שנים וצבר מוניטין מוצלח משום התוצאה היוקרתית והמרשימה המותאמת לצרכי הלקוח ולתקציב הקיים ברשותו.

 מהו שינויי דיירים בדירות קבלן?

תהליך 'שינוי דיירים' הוא תהליך בו אותו אדם שרכש דירה מקבלן יכול לשדרג או לשנות את התכנון הפנימי של הדירה ועל ידי כך לשנות את התכנון המקורי שלה במטרה שתתאים לרוכש. שינויים אלו יתוכננו על ידי המומחים של משרד רונית מרום.  

שינויי הדיריים יכולים להיות מינוריים, כמו למשל החלפת מטבח קיים או שינויים משמעותיים יותר כמו למשל שבירת קירותיה הפנימיים של הדירה ובנייתה מחדש. המומחים של משרד רונית מרום יפגשו עם הלקוח על מנת לשמוע אודות ציפיותיו ודרישותיו ויתאימו את הדירה לצרכי הלקוח וזאת לאחר מחשבה מקדימה, אישור השינויים עם הלקוח, התאמת הדירה לכל השינויים ותכנון אופטימאלי של חלק מהדירה או כל חללי הדירה. אפשרות נוספת היא תכנון פנימי מלא של כל הדירה.

שינויי דיירים – ניתן או לא ניתן?

ניתן לשנות את הקירות הפנימיים בדירה, את המיקום של הברזים, את המיקום של מכונת הכביסה, את המיקום של תקעי החשמל ולבצע שינויים במערכת המיזוג. לא ניתן לגעת במתאר החיצוני של הדירה (דבר שכולל פתחים חיצוניים), הממ"ד, הקולטנים וארון החשמל.

חשוב לדעת

טיימינג – הטיימינג הנכון לשינויי דיירים הוא השלב בו הלקוח מנהל משא ומתן אל מול הקבלן וזאת טרם רכישת הנכס. שכן בשלב זה ניתן להשפיע במידה ניכרת על היקף המפרט הטכני בדירה, לכלול בחוזה סעיף אפשרות למימוש שינויים ולקבל אישור לשינויים בעלות מופחתת על חשבון הקבלן.

משא ומתן – שלב המשא ומתן יעשה לאחר שהלקוח הבין את התכנית הסטדנרטית של הדירה ויודע מהם השינויים בהם הוא מעוניין לבצע בדירה.

דרישות חשובות – לאחר החתימה על חוזה הדירה, יש לבקש מהקבלן את התכנית על פי תבוצע הבניה הסטנדרטית ואת המפרט הטכני של הדירה. חשוב לקחת בחשבון שהקבלן ידרוש ששינוי הדיירים יתורגם ויוגש על גבי תכנית ביצוע  אדריכלית מפורטת עליה אנחנו במשרד מרום אחראים.

התהליך – הצעד הראשון בתהליך העבודה יהיה מעבר משותף על תכניות ושרטוטי הדירה הסטנדרטית. הצעד השני יהיה תרגום הצרכים והרצונות של הלקוח לתכנית ביצוע אדריכלית ועיצובית. הצעד השלישי יהיה תמחור תכנית השינויים והפצתה לצוות הביצועיסטים באתר הבנייה. אנחנו במשרד מרום נפקח לאורך כל התהליך ונוודא שהתכנית אכן מיושמת כהלכה.

המומחים של משרד מרום – אדריכלות ועיצוב פנים, מבטיחים לכם ניצול מקסימאלי של חללי הבית, תכנון אדריכלי מוקפד ועיצוב אסתטי המותאם ללקוח. משרדנו מומחה בתחום ומעודכן במיטב החידושים, סגנונות העיצוב והטכנולוגיה. מעוניינים בפרטים נוספים? התקשרו אלינו! צרו קשר!

אולי יעניין אתכם גם:

שינויי דיירים
Call Now Buttonצרו קשר