שיפוץ דירה להשקעה - משלב התכנון ועד הביצוע

שיפוץ דירה להשקעה לפני מכירה

רונית מרום אדריכלות ועיצוב פנים מספקים שירות שיפוץ דירה להשקעה לפני מכירה והשבחת נכסים מהיסוד,גם למטרת מגורים וגם למטרת מכירה. השבחת הנכס תיעשה על ידי שיפוץ ועיצוב הנכס, זיהוי ואיתור פוטנציאל בנכס, הערכת עלויות, ניהול קפדני של השיפוץ, עבודה מול בעלי מקצוע ובחירת חומרי הגלם החיוניים לתהליך העבודה. אנו ננהל עבורכם את הפרוייקט מ- א' ועד ת', משלב הייזום ועד שלב האכלוס.

שיפוץ דירה להשקעה והשבחת נכסים

 משרד מרום הינו בעל מוניטין רב שנים בתחומי הבניה שיפוצים תכנון עיצוב והשבחה. בנוסף, לקוחות המשרד נהנים מהוזלה משמעותית בעלויות האבזור והבנייה וזאת כתוצאה מהיכרות ושיתוף פעולה רב שנים עם ספקים שונים ומהתאמת פרוייקט השיפוץ וההשבחה לתקציב שלהם.

 שיפוץ דירה לפני מכירה

שיפוץ עיצוב פנים והשבחת נכסים יניבו עבור מוכר הדירה את הרווח המקסימאלי מהנכס. כאן, המומחים של מרום אדריכלות ועיצוב פנים יעניקו לביתכם את אותו יתרון הדרוש לו אל מול בתים אחרים, דבר שיוביל לכמות גדולה יותר של קונים פוטנציאליים. בנוסף, השיפוץ של הנכס והשבחתו יעזרו בהגדרת ייעוד כל חלל וחלל בבית. יוסיפו "רעננות עיצובית" לבית וישפיעו באופן משמעותי על המחיר הסופי של הנכס. "מתיחת פנים" שתכלול מטבח חדש ומעוצב, חדרי רחצה, ריצוף יוקרתי ופעולות נוספות של מעצבת הפנים שלנו, יעשו את כל ההבדל. לסיכום הדברים שיפוץ לפני מכירה תניב לכם תשואה גבוה יותר מהמכירה.

שיפוץ דירה למגורים

יתרונות השיפוץ והשבחת הנכס גדולים יותר בהשוואה אל קניית דירה, דבר הבא לידי ביטוי בעלות כספית נמוכה יותר, שיפוץ מודולרי חכם הנעשה על פי תכנית מוגדרת מראש המתוכננת על פי סדר העדיפות של הלקוח ותקציבו. ניצול של זכויות הבנייה הקיימות. התאמה של הדירה לצרכים המשתנים של המשפחה (הילדים עזבו את הקן וכו'). יצירת תחושת רעננות בחלל המוכר ובסביבת מגורים אליה מורגלים ואפשרות להשכרת הנכס במחיר יפה באם מעוניינים לשכור דירה במקום אחר.

מה אנחנו מציעים?

מעוניינים לראות את כל הדברים שאתם חולמים עליהם הופכים למציאות? פשוט שילחו לנו הודעה ונשב לדבר על זה.

דילוג לתוכן