"רונית מרום, בעלת המשרד לאדריכלות ועיצוב פנים, מתכננת יוצרת ומעצבת. אוהבת לקחת מבנים ישנים, לפרק כל מה שאפשר ולהמציא מחדש. ים של אנרגיה, דמיון ועקשנות. רצה למרחקים. בוחרת בפרוייקטים שזורקים אותה למים כל פעם מחדש. מאמינה גדולה באדריכלות ועיצוב כגורם המחולל שינויים חברתיים ותרבותיים. שותה את החיים בלגימות גדולות, מודעת להשפעת הסביבה הפיזית על הנפש מעיזה לחלום ולא מהססת להגשים".
(TheMarker)

שנתחיל?!

אני גאה להשיק את קולקצית תיקי הקלאץ מעור יוקרה, מינימליזם, קלאסיקה וסטייל. התיקים עשוים עור איכותי ויוקרתי ולהם רצועת עור לנשיאה על פרק כף היד.
הם מכילים בתוכם לא רק את חפציך, אלא גם את מי שאת: נשיותך, מקצועך וטעמך האופנתי. שילוב עורות שונים באותו התיק וחיבור בין צבעים וטקסטורות שונות מאפיין מאוד את התיקים, שמיוצרים בעבודת יד עם הרבה אהבה ומחשבה, החל מרגע הרעיון והעיצוב תוך כדי תהליך הייצור ועד לפריט המוגמר.

תיקים שאין לאחרות...

יוצאת לאירוע לילי או לקפה? אולי לפגישת עבודה? את חייבת לאפסן את הנייד, המפתחות והליפסטיק, את האייפד, מחברת סקיצות והעט? תיק קלאץ' הקלאסי בעיצוב נקי, עם נגיעות עכשוויות ילווה אותך לכל מקום, ויחביא בתוכו פרטים אישים, והתמכרויות קטנות שאנחנו לא יכולות לוותר עליהן. תיקי הקלאץ' שיכולים ללוות אותך מישיבת הבוקר במשרד ועד הדרינק של אירוע לילי הכל בעבודת יד ובמהדורות מוגבלות כל תיק מעוצב עם הרבה אהבה ותשומת לב.

דילוג לתוכן