רונית מרום אדריכלות ועיצוב פנים

שיפוץ והשבחת נכסים

שיפוץ והשבחת נכסים

רונית מרום אדריכלות ועיצוב פנים מספקים שירות שיפוץ והשבחת נכסים מהיסוד, למטרת השקעה, מגורים ומכירה. השבחת הנכס תיעשה על ידי שיפוץ ועיצוב הנכס, זיהוי ואיתור פוטנציאל בנכס, הערכת עלויות, ניהול קפדני של השיפוץ, עבודה מול בעלי מקצוע ובחירת חומרי הגלם החיוניים לתהליך העבודה. אנו ננהל עבורכם את הפרוייקט מ- א' ועד ת', משלב הייזום ועד שלב האכלוס.

שיפוץ והשבחת נכסיםמשרד מרום הינו בעל מוניטין רב שנים בתחומי הבניה שיפוצים תכנון עיצוב והשבחה. בנוסף, לקוחות המשרד נהנים מהוזלה משמעותית בעלויות האבזור והבנייה וזאת כתוצאה מהיכרות ושיתוף פעולה רב שנים עם ספקים שונים ומהתאמת פרוייקט השיפוץ וההשבחה לתקציב שלהם.

בית למכירה? שיפוץ עיצוב פנים והשבחת נכסים יניבו עבור מוכר הדירה את הרווח המקסימאלי מהנכס. כאן, המומחים של מרום אדריכלות ועיצוב פנים יעניקו לביתכם את אותו יתרון הדרוש לו אל מול בתים אחרים, דבר שיוביל לכמות גדולה יותר של קונים פוטנציאליים. בנוסף, השיפוץ של הנכס והשבחתו יעזרו בהגדרת ייעוד כל חלל וחלל בבית. יוסיפו "רעננות עיצובית" לבית וישפיעו באופן משמעותי על המחיר הסופי של הנכס. "מתיחת פנים" שתכלול מטבח חדש ומעוצב, חדרי רחצה, ריצוף יוקרתי ופעולות נוספות של מעצבת הפנים שלנו, יעשו את כל ההבדל.

בית למגורים? יתרונות השיפוץ והשבחת הנכס גדולים יותר בהשוואה אל קניית דירה, דבר הבא לידי ביטוי בעלות כספית נמוכה יותר, שיפוץ מודולרי חכם הנעשה על פי תכנית מוגדרת מראש המתוכננת על פי סדר העדיפות של הלקוח ותקציבו. ניצול של זכויות הבנייה הקיימות. התאמה של הדירה לצרכים המשתנים של המשפחה (הילדים עזבו את הקן וכו'). יצירת תחושת רעננות בחלל המוכר ובסביבת מגורים אליה מורגלים ואפשרות להשכרת הנכס במחיר יפה באם מעוניינים לשכור דירה במקום אחר.

אולי יעניין אתכם גם:

מה אנחנו מציעים?

שיפוץ והשבחה של נכס חדש, שיפוץ והשבחה של דירות יד שנייה ושיפוץ והשבחה של משרדים. אנו נתאים את תכנית השיפוץ והעיצוב למטרת הלקוח ולתקציבו ונדאג למהפך בנראות הבית. תהליך המהפך יכלול תכנון קפדני של כל מערכות הבית, עיצוב החללים בבית, בחירה נכונה של צבעים וחומרים, שימת דגש על מערך הריהוט וזו רק ההתחלה..

רונית מרום עיצוב פנים, הירקון 74, ת"א, התקשרו אלינו במספר: 052-2531655 או השאירו פרטים

"אתה צריך לחשוב בכל מקרה אז למה לא לחשוב בגדול"

Call Now Buttonצרו קשר