רונית מרום אדריכלות ועיצוב פנים

עיצוב פנים משרדים

עיצוב פנים משרדים עשוי להיות טריקי (מאתגר), היות ויש להשתדל לקלוע לטעמם של אנשים רבים, להתחשב ברצונותיהם של מנהלי המשרדים והחברות, להרכיב תמונה עיצובית שלא תיצור תחושות שליליות במקום עבודה בו אנשים מבלים שעות על גבי שעות וכדומה. נוסף על כך, בחירתו של עיצוב פנים משרדים "נכון", חייב להיות כרוך גם באלמנטים מגוונים ורבים, כאלו אשר לפעמים עשויים להגביל את מלאכת העיצוב של האדריכל ו\או מעצב הפנים. כמובן ותקציב הלקוח קשור רבות למגבלות השונות, כך שלדוגמה: במידה ואתם תרים אחר עיצוב פנים משרדים בסגנון מאוד חדשני, כדאי תמיד לקחת בחשבון למשל את מרכיב האורות והחשמל. במקרים מסוימים ובעת עיצוב פנים משרדים קטנים, אנשים שוכחים לקחת בחשבון את העובדה כי החלפת תאורה פשוטה – לכזאת אשר נחשבת מפוארת, תהיה בהכרח כרוכה בהעלאת חשבון החשמל.

עיצוב פנים משרדים גדולים ופיקוח

רונית מרום, מעצבת פנים רבת ניסיון ובקיאה ברזי המערכות השונות הקשורות בתהליכי בנייה ובירוקרטיה, עוסקת בנושא של עיצוב פנים משרדים ובפיקוח על כל אשר נעשה ומתרחש במהלך פרויקט כזה או אחר. הפיקוח על מלאכת השיפוץ והחידוש של משרדים, נעשה תוך כדי שאיפה מתמדת להיות קשובים ללקוח ולרצונותיו, לחזון שלו מהעיצוב הסופי ולמגבלות השונות שעשויות להופיע במהלך הדרך ותוך כדי השלבים השונים בתהליך.

במהלך תכנון עיצוב חללים, תמיד נלקח בחשבון נושא של תשתיות המבנה, וההגבלות השונות שעשויות לצוץ במהלך הדרך ועד התוצאה הסופית. התשתיות השונות (חשמל, מים, גז וביוב) עשויות להגביל את נושא השיפוץ של המשרד אם לא נלקחות בחשבון כהלכה, כך שבמידה ואתם תרים אחר עיצוב פנים משרדים אידיאלי, הוא תמיד חייב להתחיל בתכנון מקיף ורחב לגבי כל הפרטים הכי קטנים.

בהצלחה! 

"אתה צריך לחשוב בכל מקרה אז למה לא לחשוב בגדול"

לקביעת פגישה לגבי עיצוב פנים משרדים או כל סוג אחר של מבנה עם רונית מרום – מעצבת פנים בתל אביב והסביבה – התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ותענו בהקדם .

Call Now Buttonצרו קשר