״כשעיצוב פוגש תשוקה״

רונית מרום מתכננת מעצבת משפצת מפקחת מלווה מנימליסטית מדייקת מנהלת מודדת מפשיטה  מלבישה

צפו בוידיאו

על המשרד שלנו

רונית מרום

רונית עומדת בראש משרד בוטיק משגשג לתכנון אדריכלות ועיצוב פנים, אשר פעם אחר פעם מצליח לתרגם את הרצונות, הצרכים והאופי של לקוחותיו למבנה מעורר השראה, המתמחה בתכנון יצירת מרחבי חיים מפנקים.

רונית מרום, תכננה ועיצבה פרויקטים רבים ומגוונים ברחבי הארץ, החל מתכנון עיצוב ושיפוץ דירות קיימות, דירות חדשות מקבלן וכלה בתכנון אדריכלי של בתים פרטיים מהיסוד.

בנוסף, המשרד מתמחה בפרויקטים מסחריים, משרדים, אולמות תצוגה ולובאים במגדלים, ובעל ניסיון רב בעבודה מול תשובי חוץ.

הודות לניסיון של מעל 20 שנה, ולידע הרב – יש לצוות המקצועי היכולת למצוא פתרונות מקוריים ויצירתיים המותאמים באופן מיטבי לדרישות ולאופי הלקוח.

הסגנון העיצובי שלנו משדר יוקרה על זמנית בקו מודרני, קלאסי המשולב במגוון חומרים טבעיים.

רמת שירות גבוהה, לצד חשיבה פורצת גבולות, וליווי אישי משלב התכנון ועד שלב הכניסה – אנחנו יודעים להפוך כל אתגר לפתרון פונקציונאלי בעל נוכחות מרשימה.

אנחנו נתרגם את החלומות שלכם לחווית מגורים מעוצבת ומזמינה.

אוהבת לקחת מבנים ישנים, לפרק כל מה שאפשר ולהמציא מחדש. ים של אנרגיה, דמיון ועקשנות. רצה למרחקים. מאמינה גדולה באדריכלות ועיצוב כגורם המחולל שינויים חברתיים ותרבותיים. שותה את החיים בלגימות גדולות, מודעת להשפעת הסביבה הפיזית על הנפש מעיזה לחלום ולא מהססת להגשים.

פעילויות אחרות שלי:

המוסיקה, היא הכח המניע וגם השראה עבורי, לא פחות מתשוקה לעיצוב ואהבה לאומנות. דרך המוסיקה אני חיה את הפרוייקטים שלי,  מרגישה איך כל תכנון שלי הופך ליצירה אישית ומושלמת, כזו שמרגשת אתכם, ולא פחות אותי. 

סרקו את הברקוד בכדי להינות מרשימות השמעה בשביל הנשמה…
דילוג לתוכן