רונית מרום אדריכלות ועיצוב פנים

אודות - רונית מרום אדריכלית ומעצבת פנים

רונית מרום , רונית מרום עיצוב פנים

משרד רונית מרום אדריכלות ועיצוב פנים מתמחה בתכנון ועיצוב דירות יוקרה, בתים פרטיים, משרדים ועסקים.

רונית מרום, אדריכלית פנים, תכננה ועיצבה פרויקטים רבים ומגוונים ברחבי הארץ, החל מעיצוב דירות קיימות וכלה בתכנון אדריכלי מהיסוד. במשך השנים צבר המשרד ניסיון רב בתאום וליווי פרויקטים משלב הייזום ועד האכלוס, דרך ניהול הביצוע ופיקוח על איכות עבודת הקבלנים, בעלי המקצוע והספקים. אנו רואים את התכנון והעיצוב האדריכלי כמכלול שלם המורכב מתכנון החלל, עיצובו והתייחסות לפרטים הקטנים של רצון המזמין וצרכיו.

פרויקט "עד המפתח"

פרויקט זה מסיר מעליכם את הצורך להקדיש זמן ומרץ לטיפול בשלבים הרבים והשונים הכרוכים בבניית בית חלומותיכם. אנחנו נתכנן ונעצב את ביתכם תוך מתן תשומת לב רבה לכל בני המשפחה, סגנון החיים, והחזון שלכם. כל זאת תוך התחשבות בתקציב. כחלק מהתהליך תבקרו באתר הבנייה בכדי לחוות את ההתקדמות בביצוע הפרויקט ולהתרשם מאיכות העבודה שתבוצע ע"י קבלנים ומומחים בתחום הבנייה. לקוחותינו נהנים מהוזלה מהותית של עלויות הבנייה והאבזור, כתוצאה של שיתוף פעולה רב שנים עם ספקינו בפרויקטים משותפים.

אנו שמחים לענות לכל אתגר עיצובי ותכנוני ולהעמיד לרשות לקוחותינו את הצוות המנצח של המשרד!

חלק משירותי המשרד:

אנו יוצרים מקומות חווייתיים ומיוחדים במינם ומקפידים להישאר מעודכנים במיטב החידושים, הטכנולוגיות וסגנונות העיצוב בארץ ובעולם. עבודות המשרד מתבטאות בסגנון מודרני, מינימליסטי ויוקרתי ומשדרות איכות והרמוניה עם הסביבה.

Call Now Buttonצרו קשר