רונית מרום אדריכלות ועיצוב פנים

עיצוב דירות מכל סוג - רונית מרום

לעיתים, עשוי להימאס לנו מהעיצוב הנוכחי שקיים בדירתנו כבר שנים ארוכות. במקרים אלו, אפשר כמובן תמיד לערוך מסע קניות וחידוש רהיטים, אך גם אפשר לקחת את התקציב ולהשקיע אותו במקומות שיעניקו תמורה גדולה יותר, כמו למשל אצל מעצבת פנים שתתכנן את חלל החדר, תפקח על בנייתו תוך שיתוף פעולה עם גורמים אחרים שיש לה קשר עסקי מוצלח עמם ובאופן כללי, תיקח את המושכות לידיה ותעניק לכם את המראה החדש שאתם שואפים לראות בביתכם. רונית מרום, מעצבת פנים, עוסקת בעיצוב משרדים, דירות וחללים על סוגיהם, מתמחה בפרויקטים גדולים וקטנים גם יחד, ותמיד עם היד על הדופק בכדי לספק את התוצאה הטובה ביותר תוך כדי שיתוף פעולה עם חזונו של הלקוח, והאופן ב הוא רואה את הדברים מתבצעים.

עיצוב דירות מכל סוג, היכן מתחילים?

למעשה, התשובה היא די פשוטה. במידה והחלטתם לשפץ את דירתכם, זכרו תמיד שכדאי להתחיל בסקירה של תיקי עבודות של קבלנים, מעצבי פנים ואדריכלים שונים. אין סיבה לחשוש לבקש התרשמות מתיקי העבודות של עיצוב דירות, היות ורוב אנשי המקצוע תמיד ישמחו לפרוס בפניכם צילומים של פרויקטים מוצלחים שלהם.

נוסף על כך, רגע לפני שאתם יוצאים אל דרך שיפוץ דירות חדשה, מומלץ מאוד לדבר עם לקוחות שכבר ביצעו אי-אלו עבודות שיפוץ דירות אצל אותו המעצב ו\או האדריכל שאתם שוקלים לשכור למלאכה.

הוחלט על שיפוץ דירות מקיף? צרו קשר עם המומחים בתחום בכדי לוודא שהחזון שלכם לא מתפספס ויוצא לפועל!

לקבלת מידע נוסף על עיצוב דירות ועל עיצוב פנים למשרדים צרו קשר עם רונית מרום עוד היום וביחד נקבע פגישת היכרות שתהווה צעד נוסף לקראת החלום.

עיצוב דירות

"אתה צריך לחשוב בכל מקרה אז למה לא לחשוב בגדול"

Call Now Buttonצרו קשר