רונית מרום אדריכלות ועיצוב פנים

מעצבת פנים בשרון - רונית מרום

רונית מרום אדריכלות ועיצוב פנים
רונית מרום, אדריכלית פנים

אין ספק שהשנים האחרונות חשפו בפנינו לא מעט התמקדות בכל נושא העיצוב של בתינו. למעשה, אם לרגע נתעכב על כך, נבחין כי כנראה שבמהלך השנים, נוצרו יותר תוכניות טלוויזיה בנושא עיצוב הבית מאשר תוכניות טלוויזיה על כל נושא אחר. בעקבות כך שעיצוב פנים הבית הוא נושא שמהותי עבור אנשים והם משקיעים בו ממון רב ואנרגיה, קיים הכרח כמעט אלמנטרי לוודא שאנו שוכרים את שירותי האדריכל הנכון עבורנו, עבור החזון העיצובי שלנו ועבור השקט הנפשי שאנו מקווים שיתלווה לפרויקט המרגש שבפתח הבית, תרתי משמע.

מעצבת פנים בשרון עבור פרויקטים קטנים וגדולים

רונית מרום, מעצבת פנים בשרון, עוסקת רבות בכל הקשור לתכנונים של חללים ועיצובם, תמיכה בפרויקטים גדולים וניהולם תוך פיקוח צמוד ומקצועי, בניהול נכסים עבור תושבי חוץ ועוד רבות. כל תכנון של עיצוב חלל כזה או אחר, מתחיל בחזון המעצבת ובשיתוף רעיונותיהם והשקפותיהם העיצוביות של דורשי הפרויקט, כך שסיעור מוחין הוא בהחלט תמיד מבורך, ועשוי רק לתרום ליצירתיות המוגברת שנוצרת מהקסם, שנקרא: קשר בין אישי ועסקי מוצלח בין אנשים.

עיצוב הבית והתמונה הסופית של החלל, הם בהחלט אלמנטים קריטיים ולשמם הרי התכנסנו, אך בחירת האדריכל הנכון מהווה מרכיב לא פחות חשוב במשוואה הכוללת של הפרויקט, כך שיש להתעכב על תיקי עבודות של אדריכלים, לוודא שנמצא מולנו אדריכל נעים הליכות שיהיה גמיש ברעיונותיו, וכזה אשר יקבל את השקפותינו והחזון שלנו במהלך שלבים שונים בתהליך וכו'.

במידה ואתם תרים אחר מעצבת פנים בשרון, צרו קשר וקבלו עוד היום ייעוץ מקצועי על ידי אדריכלית פנים רבת ניסיון.

אם חיפשתם מעצבת פנים מומלצת בשרון הגעתם בדיוק אל המקום הנכון! לקבלת מידע נוסף על תכנון פרוייקטים בדיוק לפי התקציב והסטייל האישי שלך, השאר פרטיך ורונית מרום תחזור אליך בהקדם.

מעצבת פנים מומלצת? רונית מרום אדריכלית פנים בתל אביב, הירקון 74, ת"א, נייד: 052-2531655

אנו יוצרים מקומות חווייתיים ומיוחדים במינם ומקפידים להישאר מעודכנים במיטב החידושים, הטכנולוגיות וסגנונות העיצוב בארץ ובעולם. עבודות המשרד מתבטאות בסגנון מודרני, מינימליסטי ויוקרתי ומשדרות איכות והרמוניה עם הסביבה.
Call Now Buttonצרו קשר