רונית מרום אדריכלות ועיצוב פנים

מעצבות פנים מומלצות - איך נבחר ?

מעצבות פנים מומלצות – הרשימה המלאה

להתעורר לאפשרויות חדשות, להחזיר את התשוקה לעיצוב, לקום כל בוקר וליהנות מאהבה שלכם לבית המעוצב, לגעת בשלמות בלי לפחד, להדליק את הדמיון, לזרום עם היופי, לחשוב בגדול! כל הסלוגנים הללו הופכים למציאות במשרד רונית מרום אדריכלות ועיצוב פנים. מעוניינים לדעת כיצד גם אתם תוכלו ליהנות מעיצוב ושיפוץ הדירה שלכם? התחילו לקרוא! אדריכלות ועיצוב פנים במקצועיות ואמינות מובטחים. 

מעצב פנים מומלץ

במשרד שלנו תמצאו מעצבות פנים מומלצות עם ניסיון של שנים בעולם עיצוב הפנים

המשרד של רונית מרום נחשב כיום לאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום העיצוב והאדריכלות. מאות חברות הבניה נתנו את אמונם במשרדה והצליחו. בראש המשרד עומדת רונית מרום אשר אינה מוותרת על הנגיעה האישית ומעורבת בכל פרוייקט. המטרה שלנו היא לחדש, לרגש, ליצור ולהפתיע בעיצוב המותאם לחללי הבית או המשרד ולתקציבו של הלקוח. קהל היעד שלנו הוא אנשים שמעוניינים להשביח את הנכס שלהם ואנשים שמעוניינים לחוות חלל מגורים מרגש ופונקציונאלי המושפע באופן ישיר או עקיף מהטרנדים העיצוביים העולמיים. כי אצלנו המוניטין נבנה באמצעות הלקוחות המרוצים שלנו והניסיון רב השנים.

אדריכלות ועיצוב פנים - רונית מרוםמה אנחנו מציעים לכם

  • אדריכלות ועיצוב פנים עכשוויים וללא פשרות! המומחיות שלנו בעיצוב ותכנון חללים שונים בבתים פרטיים, דירות יוקרה, משרדים ובתי עסק מערבת שילוב מהפנט שעיקרו סגנון מודרני פונקציונאלי.
  • תכנון המותאם לחלל הייעודי ולתקציב הלקוח הכולל מגוון רעיונות חדשניים המשתייכים אל הטרנדים העכשוויים. בחירה קפדנית של חומרי גלם, שיק קונספטואלי ויישום קפדני.
  • עיצוב מינימליסטי שעיקר מאפייניו הוא קווים נקיים והשלמת פרטים המתאימים לתוצאה הויזואלית בה מעוניין הלקוח, תוצאה שעיקרה חללים עשירים ומלאי עניין.
  • היכרות אישית עם כל צדדיו של הלקוח, אם מדובר על אישיותו, צרכיו, טעמו הסגנוני, הרגלי החיים שלו וחלומותיו. כי אנו מאמינים שזו הדרך היחידה לתפור לביתו או משרדו את החליפה המתאימה ביותר.

מעוניינים בתוצאה מרשימה? הגיעו אלינו לפגישת היכרות ואנו נציג בפניכם את הסכימה הרעיונית שלנו. רונית מרום אדריכלות ועיצוב פנים בתל אביב

אולי יעניין אתכם גם: 

כיום לא קל למצוא מעצבות פנים במרכז שבאמת יניבו פירות עם הנכס שלכם – אם חיפשתם מעצבי פנים מומלצים במרכז הגעתם בדיוק אל המקום הנכון! 

למידע נוסף.

"אתה צריך לחשוב בכל מקרה אז למה לא לחשוב בגדול"

Call Now Buttonצרו קשר